V svojo kuhinjo nas je povabila odlična pevka Nuška Drašček, ki pravi: “Moja kuharska filozofija je zmernost – vsega po malem in z glavo. V odvisnosti od življenjskega tempa in vremenskih razmer kuho prilagajamo, lahko pa rečem, da na počez dokaj zdravo živimo, z občasnimi prekrški pri sladicah! Če se le da, uporabljam sveže, lokalno, predvsem pa preverjeno. Od moke imamo najraje pirino, pri peki velikokrat kombiniram pirino/belo/kamutovo/ajdovo/kokosovo – odvisno od recepta. Se mi zdi, da nič kaj ne kompliciram, samo skušam spremljati, kaj in kdaj smo jedli, in se potem prilagajam.”
Se vam zdijo naši članki zanimivi in koristni? Dodajte Bodi eko kot svoj priljubljen vir novic na Googlu.


