Zaposlitev

Novinar / pisec člankov

V našem uredništvu iščemo okrepitve za občasno sodelovanje na področju priprave novinarskih vsebin, predvsem na področju intervjujev in zgodb z zanimivimi sogovorniki. Iščemo osebo, ki že ima izkušnje z delom na uredništvih.

Vaše naloge bodo:

  • pisanje intervjujev in zgodb;
  • komunikacija in pogovori s strokovnjaki;
  • iskanje zanimivih oseb in idej;
  • opcijsko: če vam delo pred kamero ni tuje, lahko tudi vodenje in povezovanje pogovorov preko video platform (Zoom, Facebook, …).

Od kandidatov pričakujemo da:

  • imate smisel za pisanje bralcu prijaznih besedil;
  • imate veselje do pisanja in ustvarjanja;
  • ste kreativni in imate veliko idej in energije za ustvarjanje;
  • ste delavni, natančni;
  • ste samostojni in odgovorni pri delu;
  • imate smisel in znanje za jezik in pravopisje;

Oblika zaposlitve: pogodbeno, preko ŠS ali preko S.P.

Delovno mesto: delo bo večinoma potekalo na daljavo.

KAKO SE PRIJAVITI

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati, ki imajo že izkušnje iz omenjenih področij in navedli svoje reference.

Prijave sprejemamo na:
zaposlitev(AFNA)argos-media.si