Zaposlitev

Novinar / pisec člankov

V našem uredništvu iščemo dodatne okrepitve za občasne / večmesečne projekte ter pomoč pri pripravi in pisanju vsebin za splet in publikacije. Iščemo osebo, ki že ima izkušnje z delom na uredništvih.

Vaše naloge bodo:

  • pisanje člankov, prispevkov in intervjujev za splet in revijo;
  • komunikacija in pogovori s strokovnjaki in avtorji;
  • iskanje zanimivih idej ter tematik za revije in splet;
  • urejanje in redigiranje člankov za revijo in splet;
  • spremljanje in poročanje o aktualnem dogajanju na področjih, ki jih pokrivamo;

Od kandidatov pričakujemo da:

  • imate smisel za pisanje bralcu prijaznih besedil, tako strokovnih kot tudi lažjih tematik;
  • imate veselje do pisanja in ustvarjanja ter se hitro učite;
  • ste kreativni in imate veliko idej in energije za ustvarjanje zanimivih vsebin;
  • ste delavni, natančni;
  • ste samostojni in odgovorni pri delu;
  • imate smisel in znanje za jezik in pravopisje;
  • ste napredni internetni uporabnik oziroma uporabnica;
  • dobro poznate družbena omrežja;
  • vas zanimajo področja, ki jih naši mediji pokrivajo;
  • imate napredno znanje uporabe Office orodij (predvsem Word in Excel).

Oblika zaposlitve: pogodbeno, preko ŠS ali preko S.P.

Delovno mesto: delo od doma in občasno delo na sedežu podjetja Argos Media d.o.o.

KAKO SE PRIJAVITI

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati, ki so timsko naravnani, samoiniciativni, radovedni, iznajdljivi, prilagodljivi ter imajo že izkušnje iz omenjenih področij. Obravnavali bomo samo tiste prošnje, v katerih bodo navedene reference.

Prijave sprejemamo na:
zaposlitev(AFNA)argos-media.si