Zaposlitev

Novinar / pisec člankov

V našem uredništvu iščemo okrepitve za sodelovanje na področju priprave novinarskih vsebin, predvsem na področju intervjujev in zgodb s sogovorniki ter dnevno aktualnih tematik. Če imate že izkušnje z delom na uredništvih in znate najti, prepoznati in pripraviti dobro brano vsebino, nam pišite na spodnji e-poštni naslov in priložite svoje reference in kratko predstavitev.

Delo je za enkrat v manjšem obsegu – “part time” in lahko poteka na daljavo, puščamo pa odprte možnosti za nadgradnjo sodelovanja v prihodnosti.

Vaše naloge bodo:

  • priprava dnevno aktualnih vsebin za splet;
  • pisanje intervjujev in zgodb;
  • komunikacija in pogovori s strokovnjaki;
  • iskanje zanimivih oseb in idej;
  • opcijsko: če vam delo pred kamero ni tuje, lahko tudi vodenje in povezovanje pogovorov preko video platform (Zoom, Facebook, …).

Od kandidatov pričakujemo da:

  • imate smisel za pisanje bralcu prijaznih besedil;
  • imate veselje do pisanja in ustvarjanja;
  • ste kreativni in imate veliko idej in energije za ustvarjanje;
  • znate prepoznati in pripraviti vsebino, ki je zanimiva za bralce;
  • ste delavni, natančni in se držite rokov;
  • ste samostojni in odgovorni pri delu;
  • imate smisel in znanje za jezik in pravopisje;

Oblike sodelovanja: preko S.P., preko ŠS ali pogodbeno.

Prijave sprejemamo na:
zaposlitev(AFNA)argos-media.si